سامانه‌ی خرید و فروش اینترنتی محصولات کشاورزی

اهداف ما

هدف ما تسهیل در فرآیند خرید و فروش محصولات کشاورزی (فاز اول سیب) و کمک به فروشنده و خریدار (تولید کننده محصول کشاورزی و مصرف کننده آن) و همچنین کمک به معیشت کشاورزان و کم کردن نقش دلال‌های این حوزه است. همچنین مشتری با قیمت و کیفیت مناسب‌تری محصول را از طریق اینترنت و در زمانی سریعتر، دقیقتر و ارزانتر از روش سنتی بخرد. ما نیز مانند بسیاری از شما مراجعه کنندگان به این پایگاه مجازی، در برهه‌ای از زمان، سختی‌ها و پیچیدگی‌های مراحل خرید یا فروش محصولات کشاورزی، در شکل سنتی آن را چشیده‌ایم و به خوبی می‌دانیم که یافتن بهترین گزینه‌های ممکن برای خرید محصولات کشاورزی و یا سپردن آنها برای فروش در بازار شلوغ کنونی، کاری بس پر‌دغدغه، زمان‌بر، و گیج کننده است.از این رو به عنوان افرادی که نسبت به بازار میوه و تحولات گوناگون صنعت کشاورزی و باغداری بی‌تفاوت نیستیم، بر آن شدیم که ضمن بررسی عمیق و علمی بازار خرید و فروش کنونی کشور، بررسی تجارب مشابه خارجی و درک نیاز‌ها، محدودیت‌ها، و فرصت‌های موجود، به ایجاد و راه‌اندازی پایگاهی مجازی بپردازیم.
دناسیب با ساده‌سازی و ایجاد شفافیت در فرآیند خرید و فروش انواع محصولات کشاورزی و باغیِ مرغوب، شما را یاری می‌کند تا با کمترین دردسر و در کمترین زمان “بیابید” یا “بسپارید”.
دناسیب سامانه آنلاینی است که به شما اجازه می‌دهد خرید و فروش محصولات موردنظرتان را با قابلیت اطمینان و اعتماد بالا انجام دهید.
ما باور داریم که باید کرامت و معیشت کشاورز در اولویت باشد، همچنین عدالت و انصاف در قیمت تمام شده، برای مشتری در نظر گرفته شود. اگرچه نهایت سعی خود را نموده ایم تا به حداکثر سادگی در فرآیند انتخاب و خرید محصول دست پیدا کنیم، لیکن همواره مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما برای هرچه بهتر و کارآمدتر کردن این فرآیند هستیم. در صورتیکه علاقمند به درمیان‌گذاشتن نظرات خود با ما هستید، آن را به آدرس ‬‏denasib.ir@gmail.com ارسال نمائید.

اصول کلی ما

– دناسیب از کشاورزان (فروشنده) هیچ هزینه ای نمی گیرد. کاملا رایگان.
– بهترین کیفیت محصول را از ما بخواهید
– کشاورزان و باغداران می‌توانند از طریق دناسیب محصولات خود را مستقیماَ، با قیمتِ رقابتی، به مصرف‌کننده نهایی بفروشند.
– دناسیب محلی است برای جمع شدن باغدار، کشاورز، توزیع کننده، صادرکننده، وارد کننده، و عمده و خرده‌فروشان محصولات کشاورزی
– دنا سیب سامانه آنلاینی است که به شما اجازه می دهد خرید و فروش محصولات موردنظرتان را با قابلیت اطمینان و اعتماد بالا انجام دهید.
– ما معتقدیم روشهای سنتی خرید و فروش محصولات کشاورزی و باغی به نفع کشاورز زحمت‌کش نیست
– با کیفیت‌ترین محصولات کشاورزی و باغی را در کمترین زمان و با قیمت مناسب از ما بخواهید.
– به راحتی فروشنده شوید و به راحتی خرید کنید

.

فلسفه وجودیِ ما

فلسفه ما رسیدن از چرا به چگونه و با چی است نه بالعکس. هدف و باور ما پاسخ دادن به چرا؟ است. ما باور داریم که باید کرامت و معیشت کشاورز در اولویت باشد، همچنین عدالت و انصاف در قیمت نهایی برای مشتری در نظر گرفته شود.
چرا؟ : چون معیشت و درآمد کشاورزان برای ما مهم است. چون می خواهیم محصولات با کیفیت بالا، مستقیم از تولیدکننده به مصرف کننده برسد. چون خریدار می تواند با قیمت و کیفیت مناسبتری محصول را از طریق اینترنت و در زمانی سریعتر، دقیقتر و ارزانتر از روش سنتی بخرد.
چگونه؟: با معرفی و ارائه محصول در سایت اینترنتی، ساده و سهل الوصول برای فروشنده و مشتری. با حذف دلالها از چرخه خرید و فروش. با امکان در معرض قرار دادن محصولات کشاورز، برای همه و در همه جای ایران و حتی جهان. با امکان خرید محصول با کیفیت بالا و ارزانتر برای مشتری بصورت آنلاین.
با چی؟: با سامانه آنلاین دنا سیب. سایت دناسیب محلی است برای جمع شدن باغدار، کشاورز، توزیع کننده، صادرکننده، وارد کننده، و عمده فروشان محصولات کشاورزی.

چشم‌انداز ما

تبدیل شدن به ترمینال بزرگ ایران برای معاملات خرد و کلان در حوزه محصولات مهم کشاورزی نظیر سیب، خرما، برنج، مرکبات و…

ماموریت ما

تسهیل در فرآیند خرید و فروش محصولات کشاورزی، به کمک ایجاد سامانه اینترنتی و ارتقاء کیفیت معاملات در بستر نت، همچنین کوتاه کردن چرخه‌ی تامین محصولات کشاورزی از تولید تا مصرف.