پاسخ: خیر، دنا سیب هیچ هزینه‌ای از فروشنده دریافت نمی‌کند.

پاسخ: خیر، به هر مقدار و تعداد از یک فروشنده امکان ثبت وجود دارد. هر سفارش به صورت اختصاصی توسط سایت کدگذاری می‌شود.

پاسخ: هزینه حمل و نقل از مبدا به مقصد به عهده خریدار است. فروشند و خریدار در صورت تمایل به حمل و نقل محصولات، توسط خودشان، در زمان ثبت‌نام یا ثبت سفارش، گزینه مربوطه را در سایت انتخاب می‌کنند. در صورتی که هیچ کدام از طرفین نتوانند یا نخواهند که فرآیند حمل و نقل را به عهده بگیرند، سایت دناسیب با اخذ هزینه‌های حمل و نقل با قیمت روز،  نسبت به آن اقدام می‌کند.

پاسخ: از طریق تماس با مسئول فروش دناسیب، نسبت به پرداخت الباقی به روشهای دیگر مانند پایا/ساتنا/پرداخت در محل و… انجام می‌گیرد.

پاسخ: در صورت موافقت فروشنده این امکان وجود دارد. اما برای استعلام موافقت، می بایست با مسئول فروش تماس گرفته شود.

پاسخ: تمامی هزینه های دریافتی به خریدار بازگردانده خواهد شد، و دناسیب حداکثر تلاش خود را برای یافتن محصول جایگزین و جلب رضایت خریدار مبذول خواهد داشت. در این ارتباط فروشنده مربوطه مسئول هرگونه ضرر و زیان وارده به خریدار بوده و همچنین شرکت می تواند بعلت عدم رعایت مقررات دناسیب که منجر به بی اعتمادی سایر کاربران و مخدوش شدن شهرت و اعتبارکاری او خواهد شد، به تشخیص خود جریمه های نقدی یا غیر نقدی به حساب کاربری ایشان اختصاص دهد و حساب کاربری ایشان را تا حل و فصل موضوع به حالت تعلیق درآورد.

پاسخ: محصول همچنان تحت رزرو ایشان باقی خواهد ماند و هزینه‌های پرداختی رزرو به ایشان مسترد نخواهد شد. در صورت لغو رزرو توسط خریدار، 10 درصد مبلغ کل کسر، و الباقی به ایشان مسترد خواهد شد.

پاسخ: در صورتی که خریدار بدون رضایت فروشنده، تحویل محصول را به تعویق بیاندازد، فروشنده حق دارد به میزان 2 برابر اجاره بهای انبار یا سردخانه یا دیگر محلهای نگهداری محصول را مطابق روزهای به تعویق افتاده، از خریدار مربوطه اخذ نماید، همچنین فروشنده حق دارد از روشهای قانونی برای تخلیه محصول از محل نگهداری مطابق با سند رزرو، استفاده کند و هرگونه هزینه و ضرر و زیان در این ارتباط متوجه خریدار است.

پاسخ: دناسیب در حال توسعه برای سایر محصولات نیز می باشد. به زودی این امکان فراهم خواهد شد.

در صورتی که پاسخ سوال خود را در بین سوالات زیر پیدا نکردید از طریق فرم تماس مقابل یا از طریق ایمیل به آدرس denasib.ir@gmail.com سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما بزودی پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.سعی کنید پرسش خود را واضح اعلام کنید. همچنین میتوانید بصورت تلفنی نیز با کاراشناسان ما تماس گرفته و بصورت تلفنی مشاوره دریافت کنید.
با تشکر از حسن انتخاب شما